Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud segíteni? Nem jön...

Valaki tud segíteni? Nem jön elő a telefonom kezdőképernyője.

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy véletlenül elnyomtam a kezdőképernyő méreteit 4x6-ről 5x6-ra és azóta hibajelentést ír és nem mutatja a kezdőképernyőt. Újraindítottam és még mindig nem, aztán szerencsére a beállításokba betudok lépni és ott visszaállítottam 4x6-ra, de hiába lépek ki a beállításokból megint hiba jelentést ír és amikor ismét visszalépek a beállításokba és megnézem hanyason van akkor újra azt jelzi hogy 5x6.

Elküldtem a hibajelentést, és az utóbbi egy órában ki volt kapcsolva, de még mindig nem mutatja. Csak úgy tudok alkalmazásokat megnyitni, ha értesítés jön róla, másképp nem.

Valakivel volt már hasonló? Meg lehet oldani vagy mindenképpen szervízbe kell adni?

Xiaomi Redmi Note 7-es telefonom van.



2020. máj. 26. 14:42
 1/4 anonim válasza:
35%
Az nagyon rosz dolog. Próbáld meg újtaindítani. Ha nem tudod akkor találsz a telefono egy kis lyukat. Egy olyat keress ami nem hangszóró hanem oldalán tetején vagy lehet alján van. Ott egy tűvel nyúlj be és nyomd meg. Ha az sem működik(nem tom mért nem ezzel kezdtem) levan húzva a fényerő de durván. Több segítséget nem tudok. Szóval csak működik. Énis Xiaomit szeretnék. De remélem megjavul a telód ahogy mondtam nagyon rossz dolog.
2020. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na sikerült megoldanom, hogy (nagy nehezen) letöltöttem egy új témát, és átváltottam rá. Így ezen keresztül úgy tudom használni a telóm mint eddig. Viszont kipróbáltam és ha visszalépek a MIUI-ra, akkor megjelenik ugyanaz a probléma. Szóval ettől fogva még mindig várom a válaszokat..hátha.

#1 amúgy ezen kívül imádom a telefont szóval majd nyugodtan beruházhatsz rá, csak ezt ne csináld utánam. :D

2020. máj. 26. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tűvel ne szúrkálj sehová, mert kárt csinálsz! A tetején a lukban másodlagos mikrofon van, nem reset gomb. A problémádra nem tudom a választ, de egy tipp: a pc-n a Playból küld rá a Nova launchert, a telepítésről kapsz értesítést. A gyári miui launcher amúgy is egy ostoba, korlátos vacak, érdemes azonnnal lecserélni.
2020. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez megoldja-e a problémát, de egy próbát megér. https://www.youtube.com/watch?v=H2D1utrf3GM
2020. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!