Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Iphone 7 plus...

Melyik a jobb? Iphone 7 plus vagy samsung galaxy s9 plus?

Figyelt kérdés
És miért? Melyiket érdemes venni használtba hosszutávra?

#Mobil okostelefon,i phone,samsung
2020. máj. 26. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre több okból is nagyon nehéz válaszolni. Legfőképp azért mert az hogy samsung vagy iphone az embertől függ. Hosszútávra mindkettő nagyon jó, és hogyha az ár nem igazán számít, akkor én személy szerint a samsungot választanám.
2020. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Hosszútávra az iPhone a jobb választás.
2020. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! 7plus hasznalo vagyok lassacskan 2 eve, nincs vele kulonosebb problema, jol mukodik, szep, nem pixeles kepet csinal, jo az aksija is. En ajanlom! Es ha lany vagy, dizajn sem mindegy ugye; szerintem a 7es 8plusok az uccso igazan gyonyoru telok apple-bol, nekem sem a 10es, sem a 11es szeria nem jon be.:)
2020. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszútávra a 7? Vicc😅
2021. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!