Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tollal vonalat húztam...

Ha tollal vonalat húztam véletlen a szilikon tokomra és az alkohol, a tisztito folyadek es a benzin sem szedi le, az aceton meg szétszedné a színét, akkor mivel tudnám leszedni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Semmivel
2020. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Azt elárulod, miféle problémát jelent az a vonal, hogy feltétlenül el kell tüntetni (tudom, hogy ez nem megoldás)?
2020. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

esetes olló talán segít

de a legjobb megoldás egy másik tok...

2020. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne bántsd, attól a toknak semmi baja hogy van rajta egy tollvonás.
2020. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az alkohol pedig leszedi az alkoholos filcet hogyha meg sima toll akkor meg csak sokáig kell dörzsölni
2020. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, milyen toll az, hogy nem oldja az alkohol, ill. nem tudom, milyen alkohol az, hogy nem oldja a tollat! Tintaradírral is próbáltad? Lehetne féktisztítóval is próbálkozni, kb secret weapon a tisztítószerek hátországában.
2020. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!