Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Note készülékek megérik?

Galaxy Note készülékek megérik?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Régóta figyelgetem már a Samsung Galaxy Note szériát, mert érdekel az S-pen megoldás. Lassan jön a Note 20 és gondolkodtam, hogy esetleg bele lehetne vágni, hogy az ember kipróbálja. Akinek van tapasztalata a Note szériával tudna róla pár sort írni? Főleg az, hogy mennyire van értelme az S-pen-nek.



2020. máj. 30. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan mint az s széria csak kicsit más a design és tudsz szórakozni a tollal(kb 2 hétig mert utána megunod)
2020. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, leginkább erre voltam kíváncsi, hogy igazából van-e értelme a tollnak, vagy csak ilyen 1-2 hetes gyerekjáték....
2020. máj. 30. 14:37
 3/13 nemcso ***** válasza:
100%
Jó vele jegyzetelni megbeszélések alatt, akár be is digitalizálhatod szerkeszthető formátumba később.
2020. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor tud jól jönni egyébként a toll. Pl: messengeren kapsz egy képet valakitől és kéri, hogy jelöld meg a képen melyik az ami kell nektek vagy melyik a jóy stb. és tollal jobban körbe tudod rajzolni. De én úgy tudom, leginkább üzletembereknek jön jól a note széria.
2020. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmi de bármilyen precízebb érintő ceruzával lehet ezt pótolni szóval csak a kijelző komolyabb bennük
2020. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Elgondolkodtató, mennyire érné meg. Néha tény, hogy jól jön, de hosszabb távon nem hiszem, hogy kihasználnám. Lehet inkább az S szériát nézem emg :)
2020. máj. 30. 18:59
 7/13 Alex Fly ***** válasza:
100%

@5: az S-pen lényege, hogy az érintést kvázi pixel pontossággal érzékeli, egy hagyományos mobil még ceruzával is fél-egy centis pontossággal.

Precízebb munkáknál (rajzolás, kézírás) ég és föld a különbség...

2020. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Odaírtam hogy precízebb nem a papír írószeres gumisvégű csúfságra gondoltam de szerintem nem érik meg a note k mert úgysem huzogatnám ki a tollat.
2020. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:
100%
@8: tök mindegy a ceruza vége. Ha pontszerű, az érzékelés pontossága akkor is az említett több milliméter lesz. Próbáld ki...
2020. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
na most keresek valamit és kipróbálom
2020. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!