Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-es miért halk, és...

Róóz Peter kérdése:

IPhone 7-es miért halk, és alul a két hangszóróból miért csak a jobboldali szól?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki hasonló hibával? Vagy van valami ötlet? Nálam van a telcsi próbára, megvenném, ha meg lehet javítani. Mit tennétek a helyemben? Mert amúgy más hibája nincs.

2020. jún. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

"alul a két hangszóróból miért csak a jobboldali szól?"

mert a másik oldalon a mikrofon van. Minden iPhoneban alul csak egy hangszóró van.


mivel próbáltad a hangját? zene? videó? hívás?

2020. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgetéssel próbáltam, de halknak a hagyományos, a fülhöz teendő hangszórót mondom. Max hangerőn csak nagyon a fülemhez nyomva élvezhető a beszélgetés. Más telefonoknál kihangosítás nélkül is hallom, hogy mit beszélnek mellettem. Alul, a jobb oldali hangszóró kihangosítás esetén elég hangos ... de én úgy tudom, hogy sztereót is tud az iPhone, ahhoz meg két hangszóró kell. Nem?
2020. jún. 1. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs rajta a gyári fólia a telefonon?


az újabb iPhoneonok tudnak sztereót, de azoknak sincs alul két hangszóróuk. A fülnél lévő hangszóróval oldják meg a szteró hangzást.

asszem talán az X-től van szteretó.

2020. jún. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Martonkahun válasza:
Nekem is 7 van, sztereó hangzása van! Igen hallk a fenti nekem is, nemtudsz mit tenni vele nyomd oda a füledhez.. Bár én nekem nem hallk, csak ha a buszmegállóba hívol valakit semmit nem hallok.
2020. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!