Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője....

Betört a telefonom kijelzője. Meg lehet csinálni házilag?

Figyelt kérdés
Betört az üveg és a neten több 10ezer forint a csere, nincs valami házi mondszer amivel meg lehet oldani? Láttam olyan uv-s ragasztót ami elméletileg működne. Az beválhat?

2020. jún. 2. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, ívelt kijelzős Samsung telefonoknál van egy UV ragasztós megoldás, amivel valamennyit lehet javítani rajta, hogyha nem tört szét, csak repedések vannak rajta. Egyébként nincs házi módszer, szerviz vagy rendelsz magadnak kijelzőt és te kicseréled.
2020. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem vagy valami telefonszerelő műszerész, akkor nem.
2020. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:

Egy előlap általában több rétegből. 3 legfontosabb belülről kifelé:

Lcd/OLed panel

Digitalizer (érintésérzékelő)

Üveglap (amit simogatsz, nyomkodsz). Legtöbb sérülésnél az üveglap sérül, karcolódik meg, de olyan macera leszedni, hogy komplett előlapot szoktak cserélni, ami tartalmazza a felsoroltakat. Hőlégfúvóval úgy tudom leszedhető. Lehet venni csak üveglapot, ami kb annyi, mint egy előlapvédő üveglap és akkor kell UV ragasztó, amit említettél és azzal összeragasztható, de a videó alapján nem egyszerű. Én komplett előlapot szoktam cserélni. Gyorsabb megoldás.

2020. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%
A sokszor ismételt válasz: pontos típus alapján Youtube, disassembly, replace display stb.
2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol a fotó a törött telóról?
2020. jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!