Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonnak?

Mi lehet a baja a telefonnak?

Figyelt kérdés
Van egy telefonom kB 2,5 éves, és mostanában alig lehet használni. Teljesen be van lassúlva, ha bekapcsolom 8 percet kell várni, hogy be jöjjön. A böngésző 5 percenként bekapcsolom, és random oldalakra dob, hogy töltsem le ezt meg azt. Ha offline vagyok, akkor is jönnek értesítések, hogy xy 1 km-re van tőled, pedig életembe nem használtam társkeresőt. Ha bemegyek a playbe, alig akar papokat letölteni. Kíváncsiság ól letöltöttem az eset-et(4 óra alatt jött le), és vmi trójait jelzett, meg még 5 féle vírust. Azóta(kB 1hónapja)minden nap talál vmi vírust, ha offline vagyok, akkor is rámásznak a vírusok, és nem tudom, hogy mit csináljak. Ja azt kifelejtettem, hogy mikor feltöltöm a sim-et, másnapra leveszi, amit ráraktam(kb 5-6ezer forintot). Már csináltam resetet, de az sem segít, mert uaúgy rámegy a trójai. Mit tegyek?
2020. jún. 5. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert letöltögetsz minden sz@rt. 2 évenként amúgy is érdemes lecserélni a telefont, szerintem itt az ideje. Vagy vidd el egy szervizbe, ahol esetleg értenek hozzá. Aztán gondold át a telefonhasználati szokásaidat.
2020. jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vidd be szervízbe, segíteni fognak potom összegért. Valószínűleg benyeltél egy vírust.
2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!