Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A 8-as telefonomon az...

Samsung A 8-as telefonomon az üzenetek alkalmazás nem működik. Ha szeretném megnyitni, leáll. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés
Először fehér lesz a képernyő, azután megjelenik a képernyőm egy kis ablak amiben három opció van: alkalmazásinformáció-alkalmazás bezárása, visszajelzés küldése. Bezártam, kényszerleállítást is próbáltam .Kikapcsoltam, újraindítottam, küldtem visszajelzést többször is. Mi lehet a gond?
2020. jún. 5. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha törölhető az üzenetek alkalmazás, próbáltad újratelepítni?

Ha nem, gyári visszaállítás volt már?

2020. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Probalj meg masik uzenetkuldo applikaciot letolteni, hatha
2020. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg törölni az üzenetek alkalmazás gyorsítótárát... Ha nem segít, tölts le egy alternatív üzenetkezelőt, tedd alapértelmezetté, aztán töröld a gyári üzenetkezelő összes beállítását, majd állítsd be újra a gyári üzenetek alkalmazást alapértelmezett üzenetkezelőnek, ha így működik törölheted az alternatív üzenetketelő appot...
2020. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szokott frissíteni a telefon, alkalmazásokat, rendszert?
2020. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!