Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ebben...

Milyen telefont vegyek ebben az árkategóriában?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy első generációs iPhone SE-m van 32 GB-os változatban. Nagyon szeretem a telefont (főleg a méretét), a tárhellyel sincs bajom, hiszen mindent felhőben tárolok, zenét Spotify-ról hallgatok stb, bőven kielégíti az igényeimet, olykor játszani is tudok rajta, de teljesen átlag felhasználónak tartom magam; Messenger, Snapchat, Instagram, Spotify, Böngésző, YouTube és hasonló semmi extra dolgokat szoktam használni. Viszont az akkumulátora valami borzalmas, ha egy kicsit is lehűl a levegő már lemerül meg kikapcsol a semmitől meg egyébként sem egy akku király a telefon.


Nem szeretnék vagyonokat kiadni egy telefonért, 120-130ezer korül keresek valamit maximum. Mindegy hogy Android vagy iOS, mindegy a márka, nem érdekel a kijelzője egyedül az akkumulátor és a kamera amit szem előtt tartok. Nem elvárásom ennyi pénzért, hogy S20 Ultrát meg iPhone 11 Prot meggyalázó kamerája legyen, de legyenek elfogadhatók a képek. Mondom igazából az aksi ami nagyon mérvadó nekem a jelenlegi telefonom miatt.

Az még esetleg plusz pont lenne, ha lenne benne NFC chip, mert a mobil fizetést (Apple Payt) imádom és tényleg kb mindig azzal fizetek mindenhol. Az Android Pay nem tudom hogy működik pontosan, de gondolom valami ehhez hasonló.



2020. jún. 7. 09:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egy Huawei P30 milyen választás lenne, megéri még megvenni?
2020. jún. 7. 09:55
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem számít, hogy Android, vagy IOS, akkor nézz körül a Xyaomi redmi készülékei között. Hidd el, sokkal jobban jársz majd vele, mint az IPhone-al, és pár hét múlva már arra sem fogsz emlékezni, hogy valamikor volt egy IPhone-od.
2020. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Melyikre gondolsz pontosan? A P30, vagy a P30 Lite?

Mert a P30 még egy-két évig biztos, hogy támogatva lesz a Huawei által, de a Lite változatok nem kapnak olyan hosszú támogatást, ezért néhány hónap múlva meg fog szűnni.

De ha számodra nem fontos, hogy a legfrissebb android legyen a telefonodon, akkor bátran tudom ajánlani a P30 lite-ot, mert az egy nagyon jó telefon!

2020. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

A sima P30-ra gondoltam, az még van 130 alatt éppen ahogy nézegettem az árakat :)


#2

Köszi, körül nézek ott is. Esetleg a Xioamin belül mit tudnál javasolni?

2020. jún. 7. 10:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A P30 teljesen jó választás, a kamerája nagyon jó, az üzemideje átlagos (de az iphone se-nél bőven jobb).

Xiaomi-ból én a Mi 9T Pro-t ajánlom, elfogadható kamera és kiváló üzemidő.

2020. jún. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Telekomnál Magenta1-es előfizetésre, akár 102.000 ft-ér is meg tudod venni az új iPhone SE-t.
2020. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tetszene az új SE is, de nem tudom annak hogy viselkedik az aksija hidegben. Mert ha az is ugyan úgy kikapcsol, akkor hiába van jó telefonom, ha használhatatlan konkrétan 😥

Bár hallottam olyat is, hogy a 8-tól kezdve már nincs ilyen, nem tudom.

2020. jún. 7. 13:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Én Samsungosként egy Samsung Galaxy A40 vagy A41et javasolnék. Viszonylag kicsi, elfér a kezedben, gyors, a kamerák normálisak és nagyon szép Super Amoled kijelzője van (nekem fontos, ha egyszer az van, akkor látod majd a különbséget) és korrekt ideig bírja aksival mindkettő. Nyilván az A41 picit jobb és drágább is. Az A40 nagyjából 70.000 az A41 pedig 100.000
2020. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Igen, ezelőtt a telefonom előtt még évekkel ezelőtt egy Galaxy S5 Minim volt, azt nagyon szerettem csak tönkre ment szegény, öreg harcos volt már. Viszont a kijelzős dolog igaz amit írsz, borzasztó volt a Super Amoled után átszokni az iPhone kijelzőjére. Ma már úgy vagyok vele igazából, hogy amit látni kell úgyis látom a telefonom.

Btw édesanyámnak pont a40-e van, tetszik igazából nekem is :D


De most nagyon elgondolkodtam a P30-on és a Mi 9T-n (nem a pron, mert azt nem találtam sehol)

2020. jún. 7. 14:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, látom nagyon értelmesen fogalmaztam az utóbbi kommentem elején, azért remélem érthető 😂
2020. jún. 7. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!