Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Az eszköz nem kompatibilis...

"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval" Ezt miért írhatja ki?

Figyelt kérdés

Többször is letöröltem majd újra letöltöttem a tindert és eddig még nem írt ki ilyet.

Most is csak letöröltem az alkalmazás ahogy szoktam.

Valaki aki ért ehhez, legyen szives segíteni, mit hogyan állítsak vissza.

Előre is köszönöm a segítséget



2020. jún. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az új verzió nem támogatja a telefonodat, annak chipsetjét, esetleg Android verzióját.

Próbáld meg letölteni majd feltelepíteni valami külső forrásból.

Ha ott is a telepítés vagy futtatás során problémát tapasztalsz akkor keress egy 2-3-al ezelőtti verziót (feltéve ha a Tinder nem teszi a régi verziókat használhatatlanná)

2020. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aptoide-ból szerezd be a régebbi verziót.
2020. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Aptoide forráskódját épp egy pár hete/hónapja törték fel, és nagyon sok felhasználó személyes adataihoz fértek hozzá küldő "emberek"... Csak az Aptoide-tól maradj távol!
2020. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, igaz is. Akkor APKpure.
2020. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat:)
2020. jún. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!