Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen applikáció?

Van ilyen applikáció?

Figyelt kérdés

Olyan telefonos videó készítő aplcikáciora gondoltam ami a telefon képernyőjét veszi fel és a telefon hangját is rögzíti úgy hogy közben a külső térben nem szól a telefon hangja de viszont a felvételen lesz hangja !

Remélem érthetően magyaráztam el mit keresek és kérlek titeket segítsetek egyet találni !



2020. jún. 7. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom androidod van,sajnos azokon nem lehet úgy képernyőfelvételt készíteni,hogy ne legyen benne a külső zaj :( eleve van a telefonokon screen recorder,de esetleg a mobizen amit megtudsz probálni. úgy,hogy ne legyen benne külső zaj egy csendes helyen vedd fel.
2020. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
gyári samsung felvevőn ki lehet jelölni, hogy honnan rögzítse a hangot
2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
dugd be a fülest és nem lesz kifelé hangja.
2020. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen Android készülékem van

A mobizent próbáltam de sajnos már nincs benne a be alkotásokban hogy honnan vegyen hangot. Ha a fülhallgatót be dugom akkor sem veszi fel a telefon hangját a Recorder ami alapból a telefonomon van ..(Alcatel 1S)

2020. jún. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!