Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző bekékült, még nem...

Kijelző bekékült, még nem láttam ilyet, mit mehet vele csinálni ?

Figyelt kérdés
E-mait nyitottam meg anyukám Samsung Galaxy A6+ telefonján, mikor pár pixel megjelenet egy pillanatra más színűen majd a telefon világítása kék lett. Minden fehér dolgog kék lett a telefonban. Ha éjszakai módra rakom akkor meg a fekete színből lesz kék. A kijelző beállításaival nem lehet helyrehozni már mindent próbáltam. Ki-be kapcsoltam sokszor, hűtőbe is raktam kicsit hátha lehűti mert elég meleg lett akkor a hátoldala. Szerintetek irány a szervíz vagy mit tegyünk ?

2020. jún. 8. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Kijelzőhiba, cserés.

Esetleg megpróbálhatsz ilyet, igaz ez beégés ellen van, de megtornáztatja kissé a kijelzőt: https://www.youtube.com/watch?v=ePJQewAdszM

2020. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem mondtam, hogy epilepsziásoknak a fenti videót nem ajánlom.
2020. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kijelző hiba, azt cserélni kell nincs mese. Az hogy a telefon jó meleg volt és beraktad a hűtőbe azzal egy orbitális nagy hülyeséget követtél el! Ugyanis ilyenkor a telefon belül jóval melegebb de ha a külseje már hűvösebb akkor belül kicsapódhat a falán a pára ami vizesedni fog és ha az olyan helyre csöpög ahol rövidre tud zárni egy áramkört akkor azzal a komplett telefont megölheted. Persze nem minden esetben alakulhat így, de bármikor megeshet, mivel a hűtőben hirtelen kapja a hideget. Ilyenkor ha melegszik ki kell kapcsolni és letenni az asztalra hogy lassan hűljön fokozatosan.


Egyébként szervizbe beviszed és kicserélik a komplett kijelzőt.

2020. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kijelző csere.
2020. jún. 8. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!