Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert ilyen az insta?

Miert ilyen az insta?

Figyelt kérdés
3 éve van instagramom ea egyszer sem sértettem meg semmivel a közösségi irányelvet, képeket is alig raktam fel magamról. Erre 2 napja nem tölt be az oldalam, azt írja nem lehet frissíteni. Senkivel se tudom meg nézni a beszélgetést és tényleg semmit nem tudok csinálni, viszont más oldalról ra tudok keresni és ott van. Jött egy üzenet hogy én ilyen még olyan bejegyzést tettem közé (utolsót 4 hónapja tettem ki) ez mitől van? Mellesleg nem vagyok benne és folyton elérhetőt mutat. Valaki segítsen kérem!

2020. jún. 8. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, 3 dolog jutott hirtelen eszembe az olvasottak alapján:

1. Lehet, hogy bekrepált az Instagram alkalmazás a telefonodon (szokott ilyet csinálni, ez 2020-ban már nem újdonság). Erre a megoldás az, hogy ha androidot használsz, akkor belépsz a beállításokba, azon belül az alkalmazásokba, ott pedig megkeresed az instagramot, és rákoppintasz a tárhely menüpontra, és az adatok törlése gombra. Utána pedig ismét bejelentkezel.

2. Valami olyan dolgot osztottál meg, amit lehet, hogy nem kellett volna (Nemszámít, hogy bejegyzésben, vagy a történetedben).

3. Valaki hozzáférést szerzett a fiókodhoz. A jelszó helyreállító segítségével próbálj új jelszót beállítani, és jelentkezz ki minden eszközről (Fel fogja ajánlani).


Ha nem sikerül, akkor írj az Instagram support csapatának (lehetőleg angolul), és ők talán többet tudnak segíteni.

2020. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha IPhonet használsz, akkor sajnos nincs lehetőség az alkalmazás adatainak törlésére, ott teljesen le kell törölni, majd újra kell telepíteni az instagramot.
2020. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!