Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölti be youtubeon...

Miért nem tölti be youtubeon a videókat a telefonom?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött,hogy rácsatlakoztam a telefonommal a tvre és így hallgattam zenéket.Amiután szétválasztottam rájöttem,hogy nem tölti be a videókat a telefonon hiába várok pár percet.Akkor úgy csináltam, hogy állítottam a videó minőségén így betöltötte őket hamarébb.működött is addig amig ma újra rácsatlakoztam a tvre és amiután szétválasztottam már annyira se működik,hogy a videó minőségén àllítsak,hogy hamarébb betöltődjön és hiába várok perceket nem tölti be.Mit csinálhatnék? Valami ötlet?

Egyébként samsung telefonom van,már kikapcsoltam újraindítottam,wifivel semmi baj nincs,és már frissítettem is az alkalmazást



2020. jún. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tv miatta van tönkre fogja telefonod tenni
2020. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miatt*
2020. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Net ki-be a telefonon

Ha nem jó akkor a telefont indítsd újra

2020. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A netet hiába kapcsolom ki be sajnos nem segít :( ha meg újraindítom a telefont egy videót betölt simán,de a többit már nem
2020. jún. 9. 00:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy telefon vagy wifi probléma, szoftverfrissítés ha volt mostanában a telefonon, akkor az okozhatja ezt, ha a wifivel tényleg nincs gond akkor egy újratelepítés a telefonon lehet, hogy segítene. Youtube alkalmazással kapcsolatos probléma ugyancsak okozhat ilyet.
2020. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!