Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Messenger megint csak...

A Messenger megint csak Facebookkal működik?

Figyelt kérdés
Egy ideig lehetett úgy új fiókot létre hozni, hogy nem kellett hozzá Facebook. Most viszont szerettem volna új fiókot létre hozni és nem engedi csak ha előtte regisztrálok Facebookra. Egyszóval megint csak Facebook fiókon keresztül lehet? Esetleg nem lehet valahogy a nélkül? A válaszokat előre is köszönöm!:)

2020. jún. 9. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak facebookkal lehet.


Korábban is, ha külön regelt valaki, annak a háttérben létrehozott egy fb fiókot is

2020. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amikor tavaly létrehoztam egy Messenger fiókot, ahoz nem kért fb fiókot. Most megnéztem és nem hozott létre nekem automatikusan sem! Ez hogy lehetséges? Most akkor miért nem tudom így megcsinálni?
2020. jún. 9. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi Doszka, de nem tudom ezt honnan szedted.


"Most akkor miért nem tudom így megcsinálni?"

Tavaly decemberben megszüntették a külön messenger regisztrációt.

2020. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

,,Tavaly decemberben megszüntették a külön Messenger regisztrációt."

Oh, sajnálom! És ha én még akkor regisztráltam, amikor még nem kellett hozzá Facebook, akkor nekem maradt úgy Facebook nélkül, vagy létrehoztak nekem automatikusan egy Facebook fiókot!?

2020. jún. 9. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek maradt úgy, de ha letörlöd a Messengert, akkor elveszik. Jelenleg valószínűleg nem tudsz profilképet sem állítani például.
2020. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!:D
2020. jún. 9. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!