Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes a Wishen telefontokot...

Érdemes a Wishen telefontokot vásárolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a telefonomra 2-3 tokot, ezért nyilván jó lenne, ha darabját megvehetném 500 forintokért. Haverom gyakran rendel onnan és eddig mindennel elégedett volt, de mivel rengetegen mondják, hogy a Wish nem jó, gondoltam megkérdezem, hogy TELEFONTOKOT érdemes-e ott venni. Tudom, hogy ez attól is függ, hogy épp melyiket rendelem, mert lehet az egyik nagyon jó, a másik borzalmas lesz.

Nektek milyen tapasztlaitok vannak ezzel kapcsolatban?

Válaszaitokat ekőre is nagyon köszönöm!



2020. jún. 9. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Wishen még nem rendeltem, de Ebayen és Aliexpressen igen. De mind hasonló, szóval. Műanyag tokot nem éri meg venni, de szilikon tokot igen, azok általában tök jók, megérik az árukat.
2020. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tokot még lehet, hogy megéri, de drágább cuccokat már nem szabad ilyen áruházból rendelni!
2020. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, nem terveztem Wishen mást rendelni:D
2020. jún. 9. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tokot,lehet rendelni ebayon,alin nincs gond velük.
2020. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem<3
2020. jún. 9. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tokot igen, drágább dolgot nem. Bár aliexpress szerintem jobb.
2020. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, persze :)
2020. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon sokszor rendeltem már telefontokot Wishen és szerintem nagyon jók. Nyugodtan vehetsz onnan 🥰
2020. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, tényleg nagyon sokat segítettetek❤
2020. jún. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!