Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges ez? Van ilyen...

Lehetséges ez? Van ilyen szolgáltatás a Telenornál (korábban: Pannon)? (lent)

Figyelt kérdés

Ha veszek/kapok egy bizonyos ideig használható feltöltős SIM-kártyát (2500-as egyenleggel, de ez lényegtelen), akkor kérhetek bizonyos megfigyeléseket a kártyával kapcsolatban? Pl.: Elküldött és bejövő üzenetek, hívások mentése stb..

Tudom, hülyén hangzik. Kaptam ma egy SIM-kártyát, megkértek, hogy beszéljem le az egyenleget, viszont akitől kaptam, bőven van rá oka, hogy megfigyeljen.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


Hülyékért nem állok sorba, aki baromkodni akar, ne itt tegye.


További szép napot,

M3th.


2010. júl. 31. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az ő nevén van a kártya, akkor talán kérhet részletes számlainformációt, de ott is csak a hivások számát és időtartamát közlik, túlzottan nem tud "megfigyelni " vele! vagyis azt nem fogja tudni, hogy mit beszéltél és mit irtál
2010. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Feltöltős kártya esetén semmilyen információt nem tud adni a szolgáltató még az eredeti tulajdonosnak sem !

Előfizetéses kártyánál is csak a hívások időtartamát, idejét és a telefonszámokat tudja lekérdezni.

2010. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.. :)


További szép estét kívánok mindenkinek.. :)

2010. júl. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!