Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Music-ra igaz az,...

Az Apple Music-ra igaz az, hogy elő kell fizetni rá és CSAKIS AKKOR hallgathatsz zenét rajta?? Van valamilyen más ami akkor ingyenes az iPhone-ra? A Spotify-on kívül.

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Van ez az ingyenes próba,de nem apple-ra nincs,csak ha illegálisan töltöd le a zenét. de nem olyan drága,ha esetleg az apple music nem jön be akkor fizess be a spotify-ra.
2020. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Az Apple musicnak nincs ingyenes verziója (a próbát kivéve)

diákoknak viszont baráti áron van!


Youtube music talán - de nem tudom mennyi ingyenes


Soundvloud?

2020. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

A Youtube Musicnak is, és a Spotifynak is az igazán érdekes része fizetős!

Az ingyenes verzióban a Spotify-on reklámok vannak a zenék előtt, és nem töltheted le őket offline hallgatásra. A Youtube Musicban szintén reklámok vannak a dalok előtt, és ott még le sem zárhatod a telefont, sőt: még el sem hagyhatod az alkalmazást anélkül, hogy megállna a zene.


Legegyszerűbben úgy rakhatsz zenét az IPhone-ra, ha számítógépre letöltöd, és átmásolod az IPhone-ra. Ehez manapság már nincs szükség az ITunes-ra, mert a jobb médialejátszók már képesek wifin keresztül is fájlokat fogadni! (Pl. VLC).

Egyszerűbb lehetőséget én nem nagyon ismerek sajnos. Ez a zárt rendszer egyik hátránya, hogy csak azt töltheted le a telefonodra, amit az apple akar.

2020. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Sajna igen, ez a legrosszabb. De viszont van a SnapTube.. én most az Androidomról onnan szedem le a zenéimet, és ezt neten találtam. Szóval a SnapTube-t talááán le lehetne tölteni az internetről a telefonon és ahhoz ajánl egy LayerMusic-t vagy mit, és azt ha le lehetne tölteni a iPhone-ra akkor nyert ügy, nem? :/

Vagy csak én gondolom ilyen egyszerűnek?

A neten legalább ott lehet keresgélni és sztem engedné letölteni az iPhone-ra.

2020. jún. 9. 23:16
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

ha az AppStoreba nincs az adott alkalmazás akkor nem tudod letölteni


böngészőből tudsz letölteni zenéket iPhoneonon

de azt nem fogja megnyitni szerintem a Zene app (még nem próbáltam)

De egy másik app már biztosan (VOX, vagy VLC)


Ja ha már VLC oda lehet beállítani stream címeket!

Meg vannak online rádiós appok is az nem jó? olyan mint a free spotify

2020. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt még nem igen próbáltam, de lehetséges. Mindenesetre köszi. :)


Ohh, ez már b.uziság, elnézést, hogyha nincs ott, akk nem lehet letölteni sem.


Legalább valami TALÁN megnyitja, ha böngészőből töltöd le. De ki tudja.

2020. jún. 9. 23:39
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

"valami TALÁN megnyitja"

mit? applikációt?

2020. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem, hanem a zenét. Bocsi a furcsa fogalmazásért... de nem értek az iPhone-hoz és most akarok majd váltani, azért kérdezgetek róla.
2020. jún. 10. 00:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a fizetős dolgokat ingyen megkapni a telefonodra (mondjuk jelen helyzetben a zene streaming szolgáltatásokat), akkor az IPhone sajnos nem a te telefonod!
2020. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ítram feljebb, hogy van olyan app ami megnyitja a zenét.

és a Zene appba is tölthetsz zenéz orrvérzésig számítógépről!

Ha a gépen letöltöd átrakod a telefonra és kész! A beépített Zene app a legjobb, nem kell másik - és nem kell hozzá az Apple Music, működik anélkül is!

2020. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!