Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik gsm boltból érdemes...

Melyik gsm boltból érdemes mobilt rendelni?

Figyelt kérdés

Tudom, sok kérdés van, hogy xy bolttóp nem szabad, meg átvernek stb.

De amik árukeresőn elnyertek többször is díjakat onnan sem?

Pl: Nextelshop, Turbado, Mobilcorner.

Ezek évek óta működnek, többször nyertek minőség díjat, meg népszerűségi díjakat.



2020. jún. 10. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyanból rendelnék aminek boltja is van itthon és lehetőleg hazai székhelyű, nem csak valami megfoghatatlan külföldi webshop. Kerüljön bár valamivel többe.
2020. jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyantól rendelj aki hazai, gyártói garanciát ad.
2020. jún. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az előző telefonomat (Huawei) a Turbado-tól rendeltem, és semmi gond nem volt, egyszer sem kellett szervizelni, végül 4 évig működött tökéletesen! Amúgy gyári garanciát is ad, és nem javít, hanem mindenképp új telefont kapsz helyette! Szerintem az egyik legjobb mobilos webshop, csak ajánlani tudom!
2020. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!