Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikában vásárolt telefont...

Amerikában vásárolt telefont amit én már csak ajándékba kaptam használtan, lehet itthonról valahogy függetleníteni a szolgáltatótól?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a témához. Amerikában élő unokatestvéremtől kaptam ezt a telefont használtan, az én telefonom pár napja vacakol és arra gondoltam akkor ha ezt meg lehetne oldani akkor nem kéne azonnal újat vennem, mert ha kész lenne csak bele raknám magyar SIM kártyám és kész.

Ha minden igaz idén még fogok menni ki hozzá. Megoldható lenne valahogy addig is vagy csak akkor ha majd kiviszem a telefont és valamit át állítanak rajta?



2020. jún. 10. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Belepróbáltad már az itthoni SIM-et? Én azzal kezdeném, lehet hogy működik.

Amúgy meg szervizekben foglalkoznak függetlenítéssel is

2020. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Yton van video, hogy csináld.
2020. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Anno én is az USA-ból rendeltem telefont. Kártyafüggetlen volt, így simán belement bármilyen SIM-kártya.
2020. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem CDMA-s verzió akkor működnie kell itthon is.

Ha CDMA-s akkor azt nem lehet "állítani" az hardveresen úgy van megcsinálva, hogy amcsiban működjön.

2020. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!