Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 250k-ért milyen telefont...

250k-ért milyen telefont vegyek? Ebből a keretből milyet vennétek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


Ez a te igényeidtől függ.Szeretnél felvágni egy új iphonnal? vagy esetlegesen szügséged vagy egy dual simes telefonra mivel munkához lenne rá szükséged. Vagy esetlegesen a kamera a fő szempontod. Vagy mire szeretnéd használni. Ahhoz hogy felvágj vele azt is megtudod csinálni. De az nem lesz maradandó és később csak sajnálni fogod hogy miért vettem ilyen drága telefont.

2020. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Ennyiből semmilyet, max a harmadából.
2020. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ebből a keretből? Én Xiaomi Mi Note 10-et vennék, bőven kiszolgálna 3-4 évig.
2020. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Egyes válaszolónak teljesen igaza van. Mire kell? Tartósság fontos? Villogni vele? Kamera? Mi a fő szempontod?

Ha érdekel, én negyed millióért Samsungot vennék elsősorban tartósság szempontjából. A legstrababíróbb telefonok. Az Ájfonok se rosszak, az is sokat bír, de a legszebb képeket mindig Samsunggal készítettem.

2020. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Döntsd el magad. Már a kérdés is villogás. (irigység nélkül, de ember...)
2020. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Abszolút nem villogásból kérdeztem. Általába én mindig az aktuális csúcskategóriából szoktam válogatni, hogy 4-5 évig ki tudjon szolgálni bármilyen feladatot, szóval nem pénzszórás a cél. Sajnos szomorúan tapasztalom, hogy nagyon felmentek az árak és még ennyiből sem a csúcsot tudom megvenni hanem kb. 1 éves modellt. Az újak 300 fölött kezdődnek. Ehhez képest 4 éve majdnem fele ekkora keretből a féléves csúcskategóriát tudtam megvenni.

Szóval a kérdés még mindig adott. Köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 10. 15:49
 7/15 anonim válasza:
18%
Én tuti valami samsungot vennék. Barátomnak is az van, de annyira jól működik, pedig pár éves, nem fagy le soha,nagyon jó fotókat készít, bezzeg az én huaweiem már egy romhalmaz :D (Igaz már vagy 6 éves)
2020. jún. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

#7

"pedig pár éves"

"az én huaweiem...már vagy 6 éves"

Nem vagy benne a szakmában igaz-e? :D

2020. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
32%
Nem értem mit akarsz mondani
2020. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Ennyiből én OnePlus 8-at vennék

Jó kis oxygen os. Számomra legjobb android skin

Remek kijelző

Egész jó kamera.

Csúcs hardver

Akkumulátor idő nem eget rengető de ott van a 30wattos gyorstöltés.

2020. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!