Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok képeket letölteni egy...

Tudok képeket letölteni egy olyan telefonról, aminek nem működik a kijelzője? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A Huawei P20 Liteomnak teljesen tönkre ment már a kijelzője, a telefonnak azon kívül semmi baja. Nem tervezem kicseréltetni a kijelzőt, de van pár fotó, amit nem szívesen hagynék veszni. A laptopomhoz hozzá tudom csatlakoztatni usb-vel és úgy letölteni elvileg, de eddig, ahhoz engedélyezni kellet a telefonon a fájlok átvitelét. Most, hogy erre nincs lehetőségem a kijelző miatt, van más megoldás esetleg, hogy ezek a képek ne vesszenek el? (nem sd kártyán vannak és nincsenek is felhőbe szinkornizálva)

2020. jún. 10. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Kérlek szépen, te megszivtad.


Fastboot Mode esetleg? Bootloader? Sd kártya vagy belső memóriában van ami kell?

2020. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az első kettőről nem tudom, hogy micsoda. A képek pedig nem belső memóriában vannak.
2020. jún. 10. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Most, hogy erre nincs lehetőségem a kijelző miatt, van más megoldás esetleg, hogy ezek a képek ne vesszenek el?"

1. Adatmentő cég

2. USB hub, külső kijelző, külső billentyűzet és egér.

Sok szerencsét.

2020. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Első, amúgy te vágod miről beszélsz a fastboot és a bootloader alatt, vagy csak benyomtál ide kettő gyakori szót?
2020. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben adatmentő se segít feltétlen, nekem így szállt el mindenem egyszer összetört kijelzővel :( Ha te előzőleg nem engedélyezted, akkor a most divatos biztonsági puccosság miatt senki nem mászik bele a telefonba leokézás nélkül...
2020. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

"A képek pedig nem belső memóriában vannak."

Tehát a memóriakártyán vannak. Azt meg kiveheted a telefonból, beteheted egy kártyaolvasóba és máris másolhatsz.

És itt nincsenek meg?

photos.google.com/

2020. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

"nem sd kártyán vannak és nincsenek is felhőbe szinkornizálva)"

"A képek pedig nem belső memóriában vannak."

Akkor ez megoldódott. Egyáltalán nincsenek képeid. :)

2020. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
*Nem sd kártyán vannak, hanem belső memórián, sajnos tegnap este már késő volt és kicsit belezavarodtam úgy látszik :). Az adatmentőnek és a másik lehetséges megoldásnak is utánanézek.
2020. jún. 11. 12:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Illetve a telefon képernyője olyan értelemben sem működik, hogy teljesen fekete, ha bekapcsolom, így csak egeret hozzákötni nem tudok. Ha talán ki lehetne rakni egy monitorra akkor meg tudnám oldani.
2020. jún. 11. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ezért mondtam, hogy egy USB hubbal állíts fel neki egy külső billentyűzetet, kijelzőt és egeret.

2020. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!