Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e lecserélni az Apple...

Megéri-e lecserélni az Apple iPhone 11 prot Samsung Galaxy S 10 pluszra?Vagy rosszabbul járok a Samsungal?

Figyelt kérdés
Apple, Samsung

2020. jún. 11. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, attól függ, hogy Neked melyik rendszer jön be jobban! Őszintén szólva rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban, így volt szerencsém kipróbálni, nekem például nem jött be, maradok az Androidnál. Ugyanakkor most Galaxy A70 van, ez az első Samsungom, és szoftveresen abszolút nem vagyok elégedett vele! Ha Neked eddig bejött az iOS, akkor maradj annál, ha viszont Androidra váltanál, akkor nézz inkább valami felsőkategóriás Huawei, Honor, Xiaomi, vagy OnePlus telefont! Nekem ez előtt 4 évig Huawei volt, ég és föld a különbség a Samsunghoz képest, például a P30 Pro még mindig nagyon szuper, és azon a szérián még vannak Google-szolgáltatások is!
2020. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is iphoneom van, erosen gondolkodom, hogy ujra Androidos legyek.....
2020. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Iphone-om sosem volt, de egy éve gyűröm az S10+ telót.

Az S8+-ot cseréltem le erre.

Olyan 90%-osan elégedett vagyok vele.

Az éjszakai fotózásától a minimum 3 kamera-szoftver frissítés után sem vagyok elájulva, az S8 lehet, hogy gyengébb felbontású, de szebb éjjeli fotókat lőtt.

Erőteljes használat mellett nem nagyon húzza ki a napot egy töltéssel, ha nincs agyon-youtube-ozva, akkor viszont másfél-két nap.

Szoftver-bugokkal nem nagyon találkoztam, leszámítva azt, hogy a Bixby beledöglött a német nyelvre állításba és a múlt heti szoftverfrissítésig úgy is maradt.

Ami kellemetlen, hogy nem nagyon lehet rá üvegfóliát tenni. Ami elég vékony, hogy ne zavarja be az ujjlenyomat-olvasót, az egy hónap alatt el is reped valahol.

Hang jó, kép gyönyörű, a gyári drótos AKG fülese remek, gyors, nem laggol soha (leszámítva a Chrome-ot, ha valami agyoncookie-zott oldalt nézel vagy a katasztrofálisan rossz Facebook meg Messenger tud befagyni).

Az oda-vissza drótnélküli töltés nagyon jó dolog.

Bluetooth frenetikus hatótávolságú, sosem dobál el semmit.

Térerőgondok nincsenek, wifi működése is mindig rendben van.

Rengeteg faca okos rutint lehet rajta beállítani.

Ami vicces, hogy most épp megjöttek rá az utolsó szoftverfrissítéssel gyakorlatilag mindazok a szoftveres extrák, amivel a Note10-et reklámozták.

Nem egy rossz dolog, hogy nincs külön dual SIM változat, mindegyik dual SIM. Én spec örülnék, ha nem kéne választani a második SIM és az SD bővítés közt, hanem mindkettő mehetne egyszerre.


Úgy látom, a 128 GB-os már beesett kétszáz ropi alá.

Ebben az árkategóriában nem sok vásárlásra érdemes versenytárs van.


[link]

2020. jún. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Már hogy érné meg? Van egy majdnem új, vagyonokat érő telefonod, amit lecserélsz egy vele egy generációs, überdrága, ugyanolyan tudású telefonra. Minek???
2020. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Miért akarod lecserélni az IPhone 11 párodat? Gondolj már bele, ha max akkor vetted amikor kijött is kb. olyan október óta van még. Szerintem hülyeség lecserélni egy kb. fél éves telefont egy kb. 1,5 évesre,de a te döntésed.
2020. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!