Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG V30 vagy Samsung A70?

LG V30 vagy Samsung A70?

Figyelt kérdés

Használtan szeretnék telefont venni, de nem tudom eldönteni, hogy meiyl legyen.

Játszani szinte egyáltalánnem játszok telefonon, úgyhogy nem ez a kérdés.

Netezésre, videónézésre, fényképezésre kellene leginkább, tehát teljesen átlag felhasználásra.

Dizájn szempontjából inkább a V30 felé húzódok. Mivel kb. ugyanolyan áron találtam mindkettőt használtan így nem tudok dönteni a kettő között.


A Samsungot az akksija miatt nem tudom elengedni, az LG-t meg azért mert LG :D


Tulajdon képpen az lenne a kérdés, hogy melyik bírná tovább ha megvenném.

Mármint, az LG néhány évvel öregebb mint a Samsung ezért gondolom az egy kicsivel hamarabb megadná magát.

Vagy nem?

Ti melyiket választanátok.

Ha nem márka alapján kéne...



2020. jún. 12. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Samsung Galaxy A70
LG V30
Valami más (írd le, hogy mi, és miért)
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom milyen a V30, de Samsung A szériát használtan NE!

Úgy van kitalálva hogy szűk 2 évig bírja, aztán jönnek a frissítések amik tönkreteszik, az akksicserét elfelejtheted (nekem ki lett cserélve de olyan csapnivaló volt hogy feldagadt és szétfeszítette a hátlapot), ujjlenyomatolvasó egy hulladék.

2020. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A V30 egykori "csúcskategória" volt. Nekem volt szerencsém vadiújonnan egy G6-hoz anno megjelenésekor, egyik legrosszabb közel 2 éves mobilos tapasztalatom volt. Ha megkérdeznék kinek a leghulladékabb az Android felülete, akkor szimte habozás nélkül rávágnám az LG-t. Borzasztó rengeteg szempontból a szoftver, ha már kicsit melegebb az akku, annyira visszaveszi a teljesítményt, mintha egy ezer éves 1 magos androidot használnék..

Egyébként multimédiában viszonylag egész jók az LG-k, de én megfogadtam hogy a következő minimum 5 évig erősen kerülni fogom a mobil águkat.

2020. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Én pont fordítva vagyok vele. Igaz, hogy eltűntek a csúcs mobilkészítők listájából pont mint egykor a Sony, de nekem a G3 és a G4 is nagyon meggyőző volt, és ezért gondolkodom a V30-mint az LG képviselője.

Samsungot még egyáltalán nem használtam, de kétség kívül az egyik legnagyobb mobilgyártó, őt meg ezért raktam a sorba.

Bár az előző kedves válaszoló válasza csöppet sem bizalomgerjesztő.


Viszont a szavazatok alapján meg pont az jön ki győztesnek.. :D

2020. jún. 12. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok, ha csak a kettő játszik, akkor inkább az A70, mondom úgy hogy nagyon nem vagyok Samsung parti, sőt..

Milyen ársávban nézegetsz egyébként?

2020. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
40-60e körül használtan.
2020. jún. 12. 23:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!