Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál tudok váltani...

Telekomnál tudok váltani előfizetésről kártyásra úgyhogy megmaradjon a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Anno elsősorban a mobilinternet miatt kellett az előfizetés, már a hűség lejárt.

A vicc az hogy előfizetésben drágább a legkisebb csomag is, tehát 12 ezer körül fizetek. Míg kártyával csak havi 10 ezer ft lenne, sose hivok szinte senkit ezért 2 ezer forint megtakarítás havonta....



2020. jún. 12. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

igen lehet oda-vissza váltani!

ha lejárt a hűség és nincs tartozás sem akkor minden további nélkül!

én is ezen gondolkodom mostanában... :) minek az előfizetés ha nem telefonálok le annyit és a kártyáshoz is van már sokféle mobilnet is.

csak nekem még van hűségem....

2020. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah furcsa hogy a kártya 2000-2500 ft al olcsóbb mint az előfizetés havonta..

Éves szinten kb 2,5 hónap számlát spórol meg az ember.

Nagyon furcsa árképzés.


De örülök nagyon jó hír hogy van rá lehetőség.

2020. jún. 12. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Van 0 Ft-os hang csomag, amin 35 Ft a percdíj, annyit fizetsz amennyit beszélsz. Régen nem volt, csak a Mobil S, ami Telekom irányba korlátlan. Most járt le a hűségem az egyik számomra és néztem a csomagokat. De nem tökölök vele, amint lejár a másik is viszem mindkettőt a Digihez.
2020. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem lehet párosítani korlátlan nettel a 0-ftos hangcsomagot.

Maximum 10gb- al lehet.

Míg a kártyával nincs ilyen korlát, ha úgy tetszik lehet 10 ezer ftért korlátlan net és semmi más

2020. jún. 12. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
na a diginél biztos nulla forintos számláid lesznek, úgysem fogsz tudni felhívni senkit :DDDD
2020. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem váltok szolgáltatót
2020. jún. 12. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
a 3-asnak írtam! :)
2020. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!