Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P40 lite probléma! Goo...

Huawei P40 lite probléma! Google támogatás hiánya, Play áruház, WOW szókereső, stb... !?

Figyelt kérdés

Ma megvettem a Huawei P40-es lite telefont, és azt tudom, hogy ennek a készüléknek már nincs Google támogatottsága.


Na most, apptoide-ról be tudtam szerezni egy csomó dolgot, tényleg, meglepően sok applikacióhoz hozzá tudtam jutni, de vannak bizonyos játékaim amik igényik a Google play játékokat, vagy szolgáltatásokat.

Ilyen pl :


A Shadow fight 3

Vagy, a WOW szókereső


Az sh3-ba nem tudom betölteni a profilomat, a WOW-ba pedig nyelv kiválasztása után leáll az alkalmazás.


Próbáltam manuálisan felrakni a GP szolgáltatásokat, és a GP játékokat, de nem jártam sikerrel.


Igazából azzal hitegetem magam, hogy ez a modell még nem forrta ki magát, de még új nekem.


Létezik erre valami megoldás, vagy némely alkalmazás használhatatlan marad?


Személyes kiegészítés:


Ez kicsit azért elszomorít, mert összeszedtem a pénzt a kedvenc androidos telefonszériám új darabjára, amivel a legmesszebb menőkig elégedett vagyok, mert gyönyörű képet csinál, és gyors mint a villám, egyedül ez a Google support hiány aggasztó kicsit, amit igazságtalannak érzek.


Srácok, kérlek. Mondjátok, hogy van erre valami kiskapu, vagy esetleg nagy! :)

Előre is köszönöm!!



2020. jún. 12. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tech2 videót között van fent videó YouTube-on Google Play telepítéssel kapcsolatban.


Javaslom, nézd meg, és keress rá angolul ezzel kapcsolatban.

Ezért nem kell venni új Huawei telefont, amin nincs Google.


Jók és szépek. Csak Google nélkül ki van nyirva valahogy ez az egész. Pedig jó lenne...

2020. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha tudtad, hogy ezekre szükséged van, és tudtad, hogy a telefon ezeket nem tudja, minek vetted meg?

Olyan, mint venni egy dízel kocsit, amikor van otthon több száz liter benzined, majd sipákolni, hogy nem megy vele.


Ez P40 Pro-hoz készült, P40 lite-nak nem találtam threadet XDA-n:

[link]


Ha ezzel nem megy, semmivel nem fog. És a te felelősséged, ha valamit elrontasz.

2020. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején én is nagyon szerettem és hittem a windows phoneban. Aztán teltek múltak az évek és nem sikerült az app storenak felkapaszkodni a google/apple storehoz. Kevés app volt. Sok bugos third party. És meg is bukott. Pedig a Microsoft nem egy kis cég. Ezek után én nem merek bízni a Huaweiben. Örülj annak amik vannak rajta,és engedd el ami nincs.

Én biztos nem mertem volna megvenni így azt a telefont. Főleg ha több évre kéne választani :S

2020. jún. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Te voltál a hülye ha tudtad hogy kedvenc játékaid nem müködnek Google player nélkül még is megveted most meg panaszkodsz hogy nem tudsz játszani.
2020. jún. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1/4

Köszi szépen, délután utána nézek, hát igen.. :/ :D


2/4

Én hittem benne, hogy létezik megoldás, talán fog is. :)

A linket köszönöm, ezt is megnézem délután! Köszönöm!


3/4

Tanulunk belőle, vagy próbálunk megoldást keresni, az ember már csak ilyen. :)


4/4

Figyelj, én segítséget kérni jöttem.

Nem kell itt osztani az észt, hogy mit, és hogy kellett volna, mert azt bárki tud. Ráadásul nem ártana erősíteni a nyelvtanodat, ha már ekkora az arcod.

2020. jún. 13. 07:35
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Az eddigi válaszok mind abból indulnak ki, hogy az ember minden egyes appjáról tudja, hogy kell-e hozzá a GMS. Nos mivel eddig ez az információ teljesen felesleges volt (mivel az Androidot futtató készülékek mindegyikére telepítve volt a GMS), így könnyen érhetik az embert meglepetések. Az általam használt szoftverek közül -a Google apok kivételével- csak az Ingress esetében vagyok biztos abban, hogy annak kell a Google (meg persze a klónjainak: Pokemon Go, Harry Potter WU)...

A többoről fogalmam sincs.

2020. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!