Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem hallanak engem a telefonba...

Nem hallanak engem a telefonban. Én hallom a másik felet, de ők engem nem. Samsung Galaxy J4-em van. Mi a hiba? Mik lehetnek a megoldások, hogy hozhatom helyre?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

A hiba, hogy elromlott a mikrofon.

Úgy hozhatod helyre, ha megjavítod, kicseréled. Gondolom szerviz szóba sem jöhet, ha nem egyből ez jutott eszedbe.

2020. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
szerviz
2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam tud vki tanacsokat, tippet, trukkot irni. Tovabbra is varom erdeklodesed. Az elso hozzaszolotol semmit nem varok, mert az irasa alapjan mindent leszurtem vele kapcsolatban :D
2020. jún. 15. 12:52
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
De mégis milyen trükköt vársz? Ha téged nem hallanak, akkor más baja nem lehet, csak a mikrofon. Gondolom újraindítással próbálkoztál már. Ha azután is ez van, akkor nem logikus a szerviz?
2020. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vannak olyan emberek, szakik, akin ertenek hozza, tudnak ezt azt. Azt hittem olyanok is olvassak. :) hiaba provokalsz hatastalan:)
2020. jún. 15. 13:07
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem provokálni akarlak, csak magamból kiindulva, ha valamihez nem értek, elviszem szervizbe, de legalábbis felhívok egyet, hogy mit mondanak.

Ha van itt egy szaki, aki azt mondja, hogy szedd szét, és ellenőrizd a ponthegesztéseket a mikrofonnál, majd ha sérült ott valami, akkor hegeszd meg, akkor az alapján már meg tudod csinálni?

2020. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

De hogy segítsek is, bár gondolom ezt is bunkóságnak fogod tartani:

Google: Samsung Galaxy J4 microphone (not working)

Jópár találat van, ezek közül kettő:

https://www.youtube.com/watch?v=LXEC5rky0Hw

[link]

2020. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

Egy telefonnál mit tudsz csinálni, ha biztosra akarsz menni?

Előbb hard reset, utána szerviz / szakember.

Miután volt már ezen az oldalon, akinél szoftveres probléma okozta, lehet éppen próbálkozni, de ennyi szerintem.

Leejtéstől szokott sérülni, legyengülni a mikrofon, régen én is jártam így, egy kis telefonnal.

2020. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A hangrögzítő appal meg kell nézni, hogy valóban süket. Ha valóban süket a mikrofon, egy hard resettel ki lehet szűrni a szoftveres problémákat Ha még mindig süket, akkor jöhet a várva-várt szervíz.
2020. jún. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi a választ, segítséget! Első hozzászóló: Bocs, nem rád voltam mérges, a telefonra, tudom h igazából nem provokáltál. Közben mindenkivel közlöm, hogy azóta személyesen is utánajártam a dolognak és megoldódott az ügy. Szép estét mindenkinek! :)
2020. jún. 15. 22:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!