Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Autómatikusan eltünnek a...

Foryixing kérdése:

Autómatikusan eltünnek a messenger adataim?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy Iphone 6s készüléket, amire letöltöttem a Messengert és be is jelentkeztem, hogy kipróbálhassam azon a készüléken milyen. Mivel alapjába véve nem tudom hogyan kell kijelentkezni a Messengerből, ezért úgy ahogy volt letöröltem az alkalmazást, majd a beállításokba rámentem, hogy az Iphone összes adatát törölje, ami van, így visszaállt olyan gyári verzióra, mintha most vetted volna újonnan, és mikor bekapcsolod be kell állítani rajta ismét mindent.


Na most.. Sajnos a telefon még sem nyerte el a tetszésemet, plusz a home gomb nem működik, egyáltalán. Ez az elején még nem volt baj, hiszem home touchal be tudtam állítani mindent az elején, de most hogy bekapcsolom már nem jelenik meg, és mivel nem jó a home gomb nem tudok az üdvözlő oldalon továbbmenni, így esélyem sem lenne megnézni hogy bejelentkezve lennék e ha újra letöltöm. Viszont akitől vásároltam, annak visszaküldöm a gomb hibásodása miatt.


Szóval a kérdésem..

Ha újra letölti a messengert a telefonra, ismét be kell jelentkeznie, ugye? Nem az én messengerembe fog belépni?


Előre is köszönöm a válaszokat



2020. jún. 15. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérni fog egy felhasználót + jelszót.

Mivel te gyári visszaállítást csináltál, ezeket is "elfelejtette" a telefon. Ezáltal a tiédbe nem fog tudni belépni.

2020. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!