Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről a termékről mi a vélemén...

Erről a termékről mi a véleményetek? Érdemes megvenni még? (XIAOMI Redmi Note 8T) Ha tudtok ajánlani hasonlót ebben az árkategóriában, kérlek tegyétek meg.

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 08:55
 1/3 anonim válasza:
Én nem régen vettem egy Galaxy A20e-t, ami hasonló árkategória és nagyon meg vagyok elégedve vele. Hozzáteszem, hogy egy nagyon régi telefont cseréltem le, tehát nekem ezek az új telefonok, még az olcsóbbak is csúcskategóriásnak számítanak :-) Nekem megfelelnek az alap funkciók, ha túl sok mindent tud egy telefon, engem csak zavarna. Viszont amikor a telefont próbáltam választani, néztem egy pár videót és az egyiken a Redmiről írták, hogy jobb. A videóban is kitérnek rá. Itt: https://www.youtube.com/watch?v=WVNpHDo6ZSc Én akciósan jutottam a Galaxy-hoz és azt választottam, nem bántam meg, nekem teljesen megfelel, sőt hamar meg is szerettem. Én még a régi nokiás generáció vagyok, de ezt is teljesen jó és egyszerű kezelni, pont amit a nokiáknál is nagyon szerettem.
2020. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ár - érték arányban nagyon jó választás a Redmi Note 8T. Nekem is az van, egy felső közép kategóriás készülékről van szó ezt ne feledd. De fürge, akadás mentes

, Call of Duty és Pubg médium grafikán szépen fut rajta. Továbbá szeptember körül érkezik rá az Android 10

2020. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma kaptam meg, 57000 ft volt a 64 gigás.. Nálam a Sim tű nem volt benne a dobozban, így egy kicsit küzdelmes volt berakni a kártyákat. Tok és töltő volt mellette. Egyelőre ismerkedek vele, sok tapasztalatom nincs, de tetszik. Kimondottan NFC-s telefont kerestem, ebben az árban ez volt a legjobb.
2020. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!