Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálta ezt a telefonom...

Miért csinálta ezt a telefonom, amikor bekapcsoltam?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor bekapcsoltam, nem kapcsolt be egyből, hanem ilyen fekete hátterű képernyő jött fel, és ott volt valami angol szöveg, mint amikor egy számítógép összeomlik, és újra bekapcsoláskor jön elő az a képernyő. Lehetett választani több opció közül valami alapmenüben, vagy nem tudom hogy hívják ezt. Én az elsőt választottam, az valami reboot volt. Utána már bekapcsolt normálisan. Sosem csinálta még ezt, mi lehetett ez? Elromlott? Utána ismét kikapcsoltam, majd újra be, de akkor is normálisan működött. Samsung Galaxy A6. Kérlek, ne nevessetek ki, egyáltalán nem értek az ilyen elektromos kütyükhöz. :'D

2020. jún. 17. 11:34
 1/4 anonim válasza:
36%
Sztem valszeg vagy a képernyő hibája (a kábel pl megtört vagy vmi) lehet vagy az alaplap
2020. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1

Szegénnyel ne akard már kicseréltetni az egész telefont, ha nem értesz hozzá.


Amúgy szerintem csak beléptél véletlen a recovery modeba, véletlen megnyomtad a hangerő gombot, megesik. Nem kell aggódnod, semmi baj nincs.

2020. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen, lehet hogy csak véletlenül nyomtam be egyszerre a kettőt, mert most vettem rá egy új szilikon tokot, és még meg kell szoknom.
2020. jún. 17. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hanem tuti. :D
2020. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!