Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inverz telefonszám letiltás...

Inverz telefonszám letiltás lehetséges iPhoeneon?

Figyelt kérdés
Tehát nem azt akarom tiltani, hogy egy számról ne tudjanak engem hívni, hanem hogy én ne tudjak hívni egy számot (megszabadulva ezzel bizonyos kísértésektől). Nem emeltdíjas szám.
2020. jún. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Van.


[link]


Ha ez nem segít, akkor a szolgáltatódhoz bemész v felhívod megoldják.

2020. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez kurvára nem inverz letiltás, ez sima bejövő kéretlen hívás tiltás. Tudod egyáltalán, hogy mit jelent az "inverz" szó?
2020. jún. 18. 00:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szinte biztosan nincs erre lehetőséged.


Az iOS (meg az Android is szerintem) csak a bejövő számokat tudja tiltólistára tenni (és azok is meg fognak jelenni a listában, csak nem csöng ki soha).


Szolgáltatónál lehet híváskorlátozást csinálni, de nem egyetlen számra (technikailag megoldható, de irdatlan káoszt okozna, ha engednék, aki tudja, hogy ez hogy működik, bizonyára egyetért velem), szóval marad a "hard way", magyarul az önuralom. Próbáld ki, működik :-)

2020. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!