Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem reagál Bixby?

Miért nem reagál Bixby?

Figyelt kérdés
Ma vettem új telefont. (Samsung galaxy a71) Eleinte rendesen működött, de felmentem discordra beszélni a haverokkal és azóta nem működik. Mikor szólítom, hogy Hi Bixby, akkor nem reagál. Még az érzékenységet is levettem a legalacsonyabbra.

2020. jún. 17. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

A kettő között nem tudom milyen összefüggés van, de a Bixby eleve egy komolytalan dolog, nálam eleve nem ébreszti fel a kijelzőt (A70), pedig a Samsung szerint fel kellene, sőt vizsgálták is, de nem tudtak vele mit kezdeni. Érzékenységet vedd fel maxra.

Nálad lehet, hogy akkor csak valamilyen beállítási probléma, de ha nem találod meg a hibát, akkor a members alkalmazáson írhatsz a fejlesztőknek és talán tudnak segíteni, van chat is.

2020. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!