Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletomon a youtube azt...

A tabletomon a youtube azt írja hogy nincs internet, pedig van. Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A böngésző, a play áruház és még sok másik program is működik aminek kell internet. Az a legfurább, hogy böngészőből youtubeot is tudok nézni, de én azt szeretném ha az alkalmazás működne.

2020. jún. 18. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Frissítsd a YouTubeot...
2020. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Tele van a tablet memóriája, azért nem érzékeli rendesen, hogy mi van.
2020. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Újraindítás stb megvolt?

Ha igen, akkor próbáld még kitörölni a YouTube gyorsítótárát is. Ha lehet, frissítsd.

2020. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! A tablet memóriája nincsen tele, de azért megnézem. Magától szokott frissíteni, de utánanézek, hátha most ez valami miatt nem történt meg.
2020. jún. 18. 10:07
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hülye vagyok. Sok mindent kipróbáltam, utána is olvastam, de nem restartoltam...

Most már működik, köszönöm szépen. Nem tudom hogy ehhez miért kellett másoktól segítséget kérnem, ha egy picit tovább gondolkozok, ez is az eszembe jutott volna.🙁

2020. jún. 18. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, mindenkivel megesik. :)

Örülök, hogy sikerült.

2020. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!