Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egy alkalmazásba más...

Lehet egy alkalmazásba más telefonszámával regisztrálni?

Figyelt kérdés
Nincs okostelefonom, de az alkalmazás online is használható, ezért tudnám számítógépen használni. Viszont a regisztrációt csak telefonon lehet megtenni. Úgy szeretném, hogy aki regisztrál nekem, annak semmilyen problémát ne okozzon ez, tehát regisztráció után azonnal törölhesse is az alkalmazást. Gondolom ez így megoldhatatlan, de nem vagyok benne biztos.
2020. jún. 18. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérj kölcsön egy telefont, vagy kérj meg valakit hogy csinálja meg neked.
2020. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, sokat felfogtál a kérdésből.
2020. jún. 18. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az az alkalmazás? Ha gondolod, megcsinálom neked. Beregisztrállak, majd változtatsz jelszavat, ha nem bízol bennem, s kész.
2020. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szirty ***** válasza:
100%

Amikor regisztrálsz, kér egy telefonszámot.

Beírod a telefonszámot.

Arra a számra feltehetően jön egy ellenőrző kód, amit a regisztrációnál meg kell adni.

Nem hiszem hogy ehhez okostelefon kell, de ki tudja?

A rendszer nem tudja hogy az a szám amit a regisztrációnál megadtál kié.

Ha nem a saját számod adod meg az szám tulajdonosának okozhat olyan problémát, hogy a száma bekerül egy adatbázisba amit felhasználhatnak ilyen-olyan (főleg marketing) célra.

Az adatbázissal esetleg több szervezet egymás között kereskedhet is (GDPR ide vagy oda).

Mi lenne ha a saját számod adnád meg?

2020. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy magához a regisztráláshoz kell a telefonszám (nem elég csak e-mail), vagy csak simán e-maillel az okostelefonos alkalmazásban lehet regisztrálni? Vagy mindkettő? Mert lehet a te telefonszámoddal is regisztálni. Megerősítő kódot/linket szoktak küldeni.


3-as voltam.

2020. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem (nem vagyok benne biztos) minden alkalmazásnál úgy van, hogy mikor törli az ember a telefonjáról, akkor a hozzá társított felhasználónév is törlődik.
2020. jún. 18. 20:49
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

Csak okostelefon lehet regisztrálni, interneten telefonszám ellenében sem.

2020. jún. 18. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

És ezt hol hallottad? Csak mert irdatlan nagy hülyeség. :D

2020. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én ezt így tapasztaltam, mikor még volt működő okostelefonom.
2020. jún. 18. 20:59
 10/13 A kérdező kommentje:
De találtam olyan lehetőséget, hogy emulátorral bármit lehet számítógépen használni, úgyhogy kipróbálom.
2020. jún. 18. 21:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!