Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaállítottam a telefonom...

Moohikan kérdése:

Visszaállítottam a telefonom gyári beállításokra, viszont minden jelszavam tárolva volt a telefonba ami most ment a levesbe...-_-" Nos az ominózus kérdés adja is magát, hogyan lehet (ha egyáltalán lehet) vissza szerezni ezeket a jelszavakat?

Figyelt kérdés
Korrekt, kerek válaszokat szeretnék! :) köszönöm előre is! :)

#telefon #beállítás #Huawei #elveszett jelszavak
2020. jún. 18. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha az adott szolgáltatáson van jelszóemlékeztető funkció, azt tudod használni.
2020. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Max úgy lehet, hogy ha Chrome-ba be voltál jelentkezve, és be volt állítva, hogy megjegyezze a jelszavakat.
2020. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöldség! Nincs jelszóemlékeztető sajnos még chrome-ba sem voltam bejelentkezve...hát köszönöm szépen, akkor ez az égieké lett.
2020. jún. 18. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyival még kiegészíteném, hogy amit feltételezhetően számítógépen is használsz, mint pl a Facebook, még van remény. Ha jelenleg be vagy jelentkezve, vagy a gépeden a böngésző megjegyzi a jelszavakat, akkor pláne.


Amúgy a legtöbb ilyen regisztrációs oldalnál/alkalmazásnál szokott olyan lenni, hogy "Elfelejtettem a jelszavam". Ha az e-mail címedhez hozzáférsz, akkor küldnek oda egy kódot vagy valamit, s tudsz más jelszavat állítani.

2020. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, ez így megoldotta a probléma java részét! Köszi! :)
2020. jún. 18. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos a telefon régi tartalmát már nem tudod visszaállítani.

De azt javaslom, hogy nézz be a Google jelszótárolójába, hátha ott is találsz jelszavakat!

Mert nagyon sok alkalmazás képes oda is elmenteni a jelszavakat!


[link]

2020. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi köszi! :) alakul a helyzet, a végén még minden a helyére áll
2020. jún. 18. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
A lényeg, hogy ezután se legyenek feljegyezve a jelszavak.
2020. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!