Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 3d nyomtató stl makert-...

Milyen 3d nyomtató stl makert- ajánlotok android 10-re?

Figyelt kérdés
Komolyabb gépészeti szerkezetet szeretnék tervezni, sok apró alkatrész egységével és ehhez keresek android appot. Eszköz vásárlás elött állok a shapr3d-t használom ios-ra és samsung galaxi s6 lite-t akkor vennék ha tudom használni a munkámhoz. Szoftver téren egyszer fizetős vagy 500ft körüli havidíjjal van akkor használnám. Gcode rendszert használok de stl-ben rajzolok általában. A galaxy s6-hoz van pen.

2020. jún. 19. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
3D tervezni telefonon? Nekem elegge kenyelmetlennek tunik erre nem teljeserteku szamitogepet hasznalni. Programot nem tudok, de ha mar Samsung, akkor olyat valasztanek, aminek van DEX tamogatasa, es hozza lehet kotni monitorhoz. https://www.youtube.com/watch?v=fZV92xqN3lE
2020. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ízlések és pofonok biztos halottad. Nekem nem füllik a fogam hogy pc-n ilyet csináljak pedig erős workstation-el rendelkezem. És van érintős laptopom is azon sem jó.
2020. jún. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!