Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Roaming beállítása menete!?

A Roaming beállítása menete!?

Figyelt kérdés

Feltöltő kártyás vagyok, sosem használtam még roamingot. Fel lett töltve a telefon szépen írja is, hogy pl. 600percet beszélhetek meg 10GB internet. A kérdés az lenne, hogy szüksèges e mèg valamit a telefon beállításaimban csinálni vagy ha átlèpem a határt akkor lesz internet elèrèsem automatikusan. Illetve ha be kell állítani valamit az adatbarangolás az?

Tènyleg bocsi, de ehhez picit buta vagyok. Köszönöm a segítsèget.



2020. jún. 20. 00:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Adatbarangolas bekapcs

Szolgáltatónál megkerdezni roaming képes e a kártyád


Köszönjük szépen jó utat kívánunk...


Az alcatrazi börtönbe

2020. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, roaming kèpes. Illetve ha lekèrem mennyi net, perc áll rendelkezésre írja is, hogy nemzetközi ennyi meg annyi. Szóval akkor másik országban barangolás bekapcs és megy, S nem számít fel díjat amíg nem lèpem túl igaz?
2020. jún. 20. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána, kérdezz rá bent egy üzletben/szolgáltatónál ahol te vagy
2020. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!