Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A40-es telómon Android...

Samsung A40-es telómon Android 9 van, de a 10-et erőlteti a frissítés. Ez mennyivel jobb?

Figyelt kérdés
Valaki tapasztalt hibát a frissíttés után A40-es telónál? Gyári sw van rajta nem szolgáltató, Euronicsban vásároltam.
2020. jún. 20. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem A40-em van, hanem A50-em, de nekem tetszik az Android 10, ha ez számít valamit. Nincs vele probléma.
2020. jún. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
NEm is fagy a 10 frissítés után, és semmi rendellenes hibát nem tapasztaltál? Kicsit félek az új 10-től.
2020. jún. 20. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fagyott le. (A 9-el se fagyott le, pedig lassan egy éves a telefon)


Annyi észrevételem van vele, hogy ha duplaérintéssel oldottam fel, nagyon gyorsan, úgy hogy egy alkalmazásban ment alvó módba, akkor visszadobott a főképernyőre, így még újra be kellet lépjek abba az alkalmazásba, ha folytatni akartam a dolgom. Ezt Android 9-nél nem tapasztaltam. (Mondjuk néha azért hasznos)

Illetve egyer a beépített videólejátszó fogta magát, s fekvő módban a képernyő fél felén nem érzékelt semmit, de ott szerintem csak magával a videólejátszóval volt a gond, mert frissítettem, s ment utána.


Amúgy én is be voltam fosva a 10-tól. Vagy egy hétig halaszgattam a frissítést. :D

2020. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Igazából én lassan 3-4 hete tologatom a frissítést.
2020. jún. 20. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudod véletlenül, hogy mivel lehetne bekapcsoláskor a elefont meggyorsítani, hogy kérje a pin kódot, nekem először bejön az A40 felirat, majd samsung és utána gondokozik a teló, ezután kéri csak a pin kódot.
2020. jún. 20. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha nem frissíted sokáig, akkor lassan leállnak funkciók, legalábbis velem ez volt, ugyan ezzel a telefonnal.

Frissítés után nem volt vele probléma.

2020. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!