Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? Javítható??

Mi lehet a probléma? Javítható??

Figyelt kérdés
Egy éve sincsen, hogy megvásároltam a Huawei P Smart 2019 készülékem és a napokban jelentkezett a probléma. Egyszer-kétszer ejtettem le, jelentősebb baja nem történt, minthogy a fólia sarka megpattant. Először ha kicsit erősebben nyomtam a képernyő alját, látszódott egy csík, aztán már nyomni sem kellett. Most meg már eltűnt. Ez nem is zavart, de már két napja hogy a telefonom magát "nyomkodja". Magától kattint ide oda és használhatatlan... Mi lehet a probléma? Érintőhibás? Javítható?

2020. jún. 21. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Érintő hiba, képernyő csere, de fóliát cseréltél rajta?
2020. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

"Egyszer-kétszer ejtettem le, jelentősebb baja nem történt"

Olyan biztos vagy benne?

Nem látsz bele .

2020. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló: nem cseréltem rajta fóliát, de több helyen van a széle megpattanva, szerinted okozhatja a problémát?
2020. jún. 21. 17:29
 4/5 A kérdező kommentje:

második válaszoló: úgy értettem, hogy kívülről nem történt jelentősebb baja, ezt te is tudod, hogy nem látok bele.. értsd jól már!

Valamint attól, mert anonim vagy még nem kell flegma stílussal válaszolni egy kérdésre, akkor inkább ne is írj. És bocsáss meg ha csak nekem tűnt flegmának! :)

2020. jún. 21. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Először a fóliát vedd le. Ha nem jó, akkor szerviz, kijelzőcsere.
2020. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!