Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a bluetootho...

Miért nem működik a bluetoothos GPS a telefonomon?

Figyelt kérdés
Nokia E63asom van, és mindig, mikor használni akarom a GPS-t vagy a térképet, azt irja ki, hogy GPS not available. Pedig az internetet is bekapcsolom, mert a térképnél szükség van rá.
2010. aug. 1. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Én ezen az oldalon

[link]

azt látom, hogy ehhez a típushoz nincs ingyenes térképletöltés, akkor hogyan menne?

2010. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hm... Bekapcsolod-e a külső /!/ GPS vevőegységet, amely BlueTooth kapcsolaton keresztül adja a vett GPS adathalmazt a Nokiádba?

Vagy hogyan jut a GPS adatokhoz a Nokiád? Vevő nincs benne!

2010. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aha, közben rájöttem, hogy kell venni hozza olyan receptor gps bluetooth-ot és csak azzal tud csatlakozni.
2010. aug. 2. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana tudni, hogy mi a fenét vettél...

Ha átnézed a műszaki adatokat, ez rögtön kiderül.

2010. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem a GPS miatt vettem meg ezt a telefont, cask gondoltam, hogy ha van iylen is, hát megnézem, hogy működik. Az érdekelt, hogy milyen kamerája van, a blitz, a mérete, a színek, és a qwerty billentyűzet.

Jó sok ezen oldali emberen meglátszik az otthoni hét év, az biztos.

2010. aug. 3. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!