Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok képernyőfelvételt...

Hogyan tudok képernyőfelvételt csinálni Huawei telefonon? Elfelejtettem, régen pedig csak az jött, amikor képernyőképet akartam.....

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem pár hasonló kérdést mindenki programokban gondolkozik...én régen tudtam progi nélkül is, hasonlóan mint a képernyőképet
2020. jún. 21. 21:53
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Képernyőkép készítése Xiaomi, Huawei és Honor telefonokon: a három ujjas technika


Az újabb MIUI/EMUI-val rendelkező Xiaomi, Huawei és Honor mobilok (ez utóbbi a Huawei saját márkája) esetében már beállítható, hogy ha három ujjaddal végighúzol a képernyőn, akkor készítsen képernyőmentést. Nem kell többé gombokkal bajlódnod!


Gyárilag nincs beállítva ez a funkció, de ha három ujjaddal fentről lefelé végigsimítasz a kijelzőn, akkor a rendszer rá fog kérdezni egy felugró ablakban, hogy bekapcsolod-e a funkciót. Ha a rendszer mégsem támogatja, akkor a fenti, lehúzással előhívható gyors elérési gombok között találod meg a Képernyőmentés gombot.

2020. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az értesítési sávot lehúzod, majd még egyszer, így a bővített gombok jelennek meg. Ha nincs köztük a képernyő felvétel, akkor jobb oldalt megjelenő ceruzára nyomsz, a képernyő alsó soraiban meg kell találnod a képernyő felvétel lehetőséget, felhúzod a felső sorokba (ezek jelennek meg) és kész. Legközelebb ha kétszer lehúzod az értesítési sávot, ott lesz a képernyő felvétel lehetőség.
2020. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, az utobbié használt :D
2020. jún. 21. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!