Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 14" tablettet ajánlotok...

Milyen 14" tablettet ajánlotok androidos kategóriában?

Figyelt kérdés
15" 16" még lehet kisebb nem.

2020. jún. 22. 09:57
1 2
 1/12 MancsWolf ***** válasza:
86%
Szóval 14est keresel, 15-16 lehet de kisebb nem. Ahham. Először szerintem rakd össze magadban mekkorát is szeretnél és milyen árkategóriában.
2020. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%

A 10 colos is retek nagy, nem hogy a 14!...

Monitor kell, vagy tablet?

2020. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
14"-os tabletből semmilyet nem ajánlok, ebben a méretben laptopot érdemes venni.
2020. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
13,3 az alja de android 9-10 tudjon rom mindegy 2gb ram kell. A rubicell pianist hd programját akarom futtatni meg keresni egy 3d printer grafikai programot. Ipadot használok de rá vagyok kényszerítve androidra. Kb 300'000ft-ot költenék rá. Windovs emuláció nem vált be android helyett. Pedig van érintős katonai laptopom.
2020. jún. 22. 10:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire komolyak az igényeid, akkor valószínűleg nem itt fogod megkapni a nyerő tippeket.
2020. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem nagyon láttam még ekkora tabletet. Szerintem az egyetlen esély, hogy egy (célszerűen érintőképernyős) notebookra megpróbálod telepíteni az Android-x86-ot, de ha működni is fog, azt nem tudom, hogy Google-szolgáltatásokat tudsz-e rá varázsolni.

[link]

2020. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

13.3" a legnagyobb tablet, ami hétköznapi kereskedelmi forgalomban kapható, de abból is csak egyetlen típus van, és az is valami noname, szóval bár hardveresen rendben van, de a minősége kétséges lehet!

TrekStor SurfTab theatre 13.3

És akkor még azt sem tudom, hogyan tudnád megrendelni, mivel csak 2 webshopban van, de azok is egy ugyanilyen márkájú, de mégkisebb, 11" tablet adatlapjára irányít át!

Szóval egyszerűbb, ha veszel inkább egy átfordítható érintőkijelzős laptopot, például Lenovo Yoga vagy Asus VivoBook Flip, és arra megpróbálni Androidot telepíteni, de egyrészt nem hinném hogy lehetséges lenne, másrészt nemsok értelme lenne, ha már van egy ilyened!

Ráadásul ha az KATONAI laptop, és nem loptad, akkor valami közöd biztos van a hadsereghez, ilyen célú munkára pedig biztosítaniuk kéne megfelelő eszközt, de ha személy szerint Neked az nem vált be, arról nem ők tehetnek!

2020. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Van 1-2 Androidos all-in-one (AIO) PC 20" körüli érintőképernyővel, bár ilyet szerintem már csak használtan találsz, tudtommal a legutolsó ilyen a ViewSonic VSD243 volt. Esetleg kipróbálhatsz egy noname kisebb okos tévét, amin Android TV fut, nem tudom, van-e ilyen.
2020. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 a:TrekStor SurfTab theatre 13.3 baja hogy multitouch és unsupported android. A laptopnál a katonai csak egy besorolás egy belkereskedelmi lenovo thinkpadom van az is multitouch sajnos vagyis 5 ponton érinthető. Amúgy katona nem is de a haza szolgálatában állok és nem adnak ilyesmit. A samsung gyárt ebben a kategóriában de nem forgalmazza magyarországon.

#8 pc-t nem akarok emulálni nem akarok bár a következő hónapban veszek egy:HP PAVILION X360 2019, de vennék mellé egy tablettet is, ha megtalálom az igényeimnek megfelelőt.

2020. jún. 22. 15:13
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
#8 vagyok. Sok sikert. Én nem beszéltem PC-emulációról, ahogy más sem. Azért PC, mert pl. le lehet ülni elé, de nem PC-s hardver van benne. Azt sem értem, pontosan mi bajod a TrekStorral, bár amúgy sem kapsz már ilyet újonnan. Nincs mit!
2020. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!