Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a telefont?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi 8 telefont most kaptam meg, de segítséget szeretnék kérni a beállításhoz. A sim tartó nem jön ki. Kis betűről, nem tudok nagybetűre váltani, így nem lehet a netet sem beállítani. Ezeket laptopról írom.

2020. jún. 22. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A SIM tartót a SIM tűvel lehet kinyitni, amit a SIM tartón lévő apró lyukba kell benyomni. Csak nehogy véletlenül a mikrofon lyukba próbáld benyomni, mert az tönkre teheti a mikrofont.


Az mit takar, hogy nem tudsz nagy betűre váltani? A billentyűzeten, írás közben szeretnél nagy betűvel írni, vagy a nem túl jó látásod miatt szeretnéd, ha a kijelzőn megjelenő betűk nagyobbak lennének?


Billentyűzeten alkalmazás függő, hol is van a "shift" gomb. Általában elég egyértelműen néz ki, egy nagy nyíl, ami felfelé mutat (Gboard -on például a bal alsó sarokban van a "?123" feliratú gomb felett, amivel a szimbólumok és számok bevitelére lehet átváltani. "Facemoji Keyboard for Xiaomi" -n nem tudom, sosem használtam.).


A kijelző betűméretét a "Beállítások" ➡ "Megjelenítés" ➡ "Betűméret" menüpont alatt lehet módosítani.

2020. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
2020. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A tűvel nem boldogulok, nem jön ki a sim tartó. Néztem videót is, abban kiugrik. A netre rá tudtam csatlakozni, a billentyűzet nagyon más, mint itt a laptopon.
2020. jún. 22. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Erősebben kell belenyomni a tűt akkor ki fog jönni.
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

biztos hogy a sim tartóba dugod a tűt????


ne a mikrofonba dugd!!!!!!!!!!!!!!

2020. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sikerült, és másik sim kártya is kellett. A netet nem tudom rácsatlakoztatni. Van itthon UPC, de nem sikerül.
2020. jún. 22. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
bemész a widi beállításokba kiválasztod az upc-s wifit (be van kapcsolva a wifi ugye?) és beírod a jelszót
2020. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A telefon működik, de nekem ezzel még ismerkedni kell. A laptopot megszoktam az évek alatt, itthon is és a munkámhoz is azt használom.
2020. jún. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!