Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a kulonbseg ha lecsere...

Jeanpierre35 kérdése:

Mi lesz a kulonbseg ha lecserelem a huawei telefonomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon alap telefon felhasznalo vagyok. Eddig egy huawei p10 lite telefonom volt, nagyon meg vagyok vele elegedve jol mukodik most is es soha semmi baja nem volt. De mivel mar tobb mint 2 eves azon gondolkozom hogy lecserelnem egy huawei p40 lite-ra. De a kozelmultban ugye az USA szankcionalta a huaweit igy elbizonytalanodtam hogy jo dontes lenne e ugyanennel a markanal maradni? A kerdesem az lenne hogy ha maradok a huawei mellett akkor milyen negativumokkal kell szamoljak, mi az ami a p10litehoz kepest nem fog mukodni vagy hatranyosan befolyasolja a "telefonozast". Valaki leirna nekem erthetoen a dolgot mert probaltam utana olvasni de nem igazan tudtam mindent megerteni es rendesen leszurni a lenyeget,mondhatni egy kicsit "kinai" volt nekem. En nagyon szivesen maradnek ennel a markanal, de mint mar irtam en egy alap felhasznalo vagyok es azert nem akarok kiadni 100 000 forintot hogy csak a bajom legyen vele. Esetleg valamilyen masik telefont tudnatok ajanlani ami szinten megbizhato, jol mukodik es nem kerul horror osszegekbe? Elore is koszonom a valaszokat. Szep napot mindenkinek.

2020. jún. 22. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A Google alkalmazásai nem lesznek rajta (YouTube, Gmail, Play Áruház, stb.). Ezen kívül ugyan úgy használható mint bármely telefon.
2020. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt. Hat ezen elszomorodtam mert ugye ezek pont azok az applikaciok amiket az ember a legtobbet hasznal. De akkor ki vesz manapsag még huawei telefont? Po t tegnap olvastam hogy jelenleg a huawei a legnagyobb telefon gyarto a foldon. Na mindegy. Es kb ebben a kategoriaban (p40 lite) tudnal ajanlani valamilyen masik telefont. Koszonom.
2020. jún. 22. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen Huawei-ről van szó, P40-es vagy Mate 30-as szériát tényleg nem éri meg, viszont a P30-as széria sem elavult még, és a Nova 5T sem, és ezeken még vannak Google-szolgáltatások!
2020. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A P10-es telefonom tobb mint 2 eve megvan ezert gondolkozom olyanban ami esetleg uj de szinten jo lesz akar ugyanenyi ideig. A xiaomi markarol olvastam meg jokat de ahogy a tobbit se ugy ezt sem ismerem semenyire, ezert is erint ilyen rosszul hogy nem tudok huawei-t venni mert ez a marka mar bevalt, szamomra megbizhato volt.
2020. jún. 22. 18:13
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Miért ne tudnál? Pont ezt írtam, hogy a P30-as szérián és a Nova 5T-n még vannak Google-szolgáltatások, illetve még a Mate 20-as szérián is, mert ezek a típusok még a balhé előtt kerültek piacra, és a balhé utólag sem érinti semmilyen formában ezeket a típusokat, ezt lefixálták! Na és elavultnak sem lehet nevezni őket, abszolút korrekt tudású típusok manapság is! Nekem is volt Huawei-m, tehát tapasztalatból írom, hogy minőség és megbízhatóság szempontjából legalább 4 évre bátran lehet tervezni egy Huawei-vel, de gondolom Te is tisztában vagy ezzel! Szóval egy Huawei nem öregszik olyan gyorsan, hogy egyből a legfrisebb széria kelljen ahhoz, hogy bármit tudjon és mindig naprakész legyél vele! Jó, a P10 Lite már nem mai gyerek, tudom, de azért amiket írtam típusokat, azok most is nagyon szuperek, minden szempontból elvegyülnek a mostani telefonok között! Mostani... mint ha ezek nem lennének azok, pedig igen, kb. 1 éves típusokról van szó!
2020. jún. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!