Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen 100ezer forint alatti,...

Milyen 100ezer forint alatti, androidos telefonok vannak? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Van pár féle, tess 40-től fölfelé vagy 150. Talán jobb lenne, ha kikeresnél egy az igényeidnek megfelelőt és konkrétan arról kérdeznél. De vannak ott vélemények is.

[link]

2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%

Samsung Galaxy A20e

Motorola One Action

Sony Xperia L4

Samsung Galaxy A10

Lenovo K5 Pro

2020. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Realme 5 Pro

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Samsung Galaxy A40(csak a mérete miatt).

Ha van keret Xiaomi Mi Note 10 Lite a Turbadoról.

2020. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 9 Pro (6/128 GB)

100 ezer alatt szerintem a létező legjobb Androidos!

2020. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
"csak a mérete miatt" - #3-as, és miből gondolod, hogy a kérdező kisméretű telefont akar? Ne magadat vedd alapul, ez nem egyértelmű dolog, én is például pont hogy a nagyobbakat szeretem!
2020. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

#5.Miért, nem írhatok egy példát?

Nem értem miért kell mindenbe belekötni, még az álló fába is, de éljen a GYK színvonal, lassan már Reddit alá süllyed az egész...

Nem mellesleg nekem az is bőven nagy kategória már, nem a kis kezem miatt hanem hordozás szempontjából.

Az emberek többsége meg nem azért veszi mert azt szereti, hanem mert más nincs.(és nyilván ha erős hardver kell jó áron, nem kapod meg kompakt méretben, egyedül az iPhone SE kapott normális vasat a piacon)

2020. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
xiaomi redmi 7
2020. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!