Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt az iPhone-nak, ha folyamat...

Árt az iPhone-nak, ha folyamatosan bevan kapcsolva az energiatakarékos üzemmód?

Figyelt kérdés

Hallottam már azt, hogy egyáltalán nem, hallottam olyat is, hogy nem tudja leadni a csúcsteljesítményt, így gallyra vághatja az akksit, meg mindenféle teóriát…

Most ezek közül melyik az igaz? Én egy pár napja folyamatosan bekapcsolva hagytam, származik nekem ebből bárminemű gondom, vagy hanyagoljam?

Konkrétan egy iPhone XS készülékről van szó.


2020. jún. 23. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hali, nekem i8am van, előtte SEm volt. Amikor bejött ez a mód, még a SEt használtam és nekem azóta be van kapcsolva. Lassan 4 éves lesz, de ha előveszem a fiókból, még mindig ugyan úgy működik, mint régen. Az aksijának sincs semmi baja. A 8al sincs semmi gond, szerencsére egyik se volt iFroze mint az 5s xd
2020. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egyáltalán nem árt a telefonnak, sem az akksinak, ha folyamat bevan kapcsolva. Köszi, akkor vissza is kapcsolom. :)
2020. jún. 23. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem, de nem vagyok egy tech zseni😅
2020. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem árt neki

miért ártana?

2020. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Add el
2020. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért adnám el? Egy nagyon jó kis telefon ez. :) Persze, az android-fanboyok biztos fikázzák, de gondolom kezükben sem volt még egy ilyen mobil. Úgy egyszerű.
2020. jún. 24. 10:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ártana? Az energiatakarékos mód nem terheli feleslegesen a telefont, az akksi is lasabban merül, inkább pont hogy mindenképp jót tesz neki! Bár tény, hogy így a telefon nem tudja kihozni magából a csúcsteljesítményt, viszont hosszabb lesz az akksi élettartama!
2020. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2020. jún. 24. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is állandóan be van kapcsolva rajta. Amikor véletlenül nem volt, mert feltöltés után elfelejtettem bekapcsolni (feltöltésnél automatikusan kikapcsolja 80% felett) le is merült fél nap alatt, amúgy meg akár másfelet is kibír. Én igazából nem tudom miben lesz kevesebb a teljesítménye, én még nem tapasztaltam, hogy lassabb lenne, ha be van kapcsolva. Egyedül azt vettem észre, hogy a háttérkép nem mozog a telefon mozgatásakor ilyenkor.
2020. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
A telefonnak nem árt, de ezek szerint nem használod azokat a funkciókat, ami miatt okostelefont használ az ember, de ez már a te dolgod.
2020. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!