Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MI A FENÉÉRT CSINÁLJA EZT?!...

MI A FENÉÉRT CSINÁLJA EZT?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval...szeretnék egy telót rendelni T-Mobile webshopról (LG GD510) és pár nappal ezelőtt ha kosárba tettem, kijött az, hogy válasszak színt. Most viszont nem engedi a színválasztást, hanem magától a pinket teszi be, én meg nem azt szeretném.

Szerintetek miért van mi a baj? Lehet, hogy pár napon belül rendbe jön?Érdemes várnom, vagy inkább menjek be valahová?

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 1. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván már csak rózsaszín van....amúgy meg webáruház ügyfélszolgálat vagy 1412 ;)
2010. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menny el személyesen! sokkal jobb megoldás! Ne légy lusta!
2010. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Hát azt hiszem az lesz, hogy jövőhéten elmegyek...Remélem hogy ott is van a boltban!(Lehet h hülyeséget írtam de tényleg nemtom h van-e weben is meg boltba is egyszerre)

Ja és úgy tudom, h webshopon olcsóbb...Mennyivel lehet drágább ha elmegyek egy ilyen T-Mobile üzletbe?(Domino)

2010. aug. 1. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!