Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék androidon görög...

Hogy tudnék androidon görög betűket írni?

Figyelt kérdés
Matekhoz és fizikához kellene.

2020. jún. 24. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Vagy áttálítod a beállitásokban a telefon nyelvét görögre(nem ajánlom) illetve Google fordítóba beirod és onnan másolod ki.. Remélem segítettem
2020. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Átállítod a billentyűzeted nyelvét görögre, felesleges az egész telefont átrakni.
2020. jún. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
De akkor is procedúra azt mindig magyar és görög nyelv között allitgatni... Én meg mindig nem ajánlom
2020. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gboard-on nagyjából két másodperc átállítani egy másik nyelvre a billentyűzetet. :)
2020. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most a wikipédiáról másolgatom, de elég lassú. :/ Nem lehet valahogy szimbólumként felvenni az összeset?
2020. jún. 24. 07:52
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi de nem tudok ilyent.. Keresgess a Play áruhazban, hátha találsz valami neked megfelelő billentyűzet appot
2020. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá lehet adni a billentyűzet nyelveihez a görögöt, és ha több billentyűzet nyelv van beállítva, akkor megjelenik egy kapcsoló, amivel tudsz váltogatni Magyar, és Görög között.


Lépj a beállításokba, ott a nyelv és bevitelre, majd keresd meg a billentyűzetet, és az új nyelv hozzáadását. Itt válaszd ki a görögöt.


Én már nagyon-nagyon hosszú éve így írok ciril betűkkel (szükség esetén), egy készüléken, amelynek a megjelenítési nyelve a Magyar.

Mert attól még hogy a megjelenítés nyelve a Magyar, még nagyon egyszerűen hozzá lehet adni más nyelvű billentyűzeteket.

2020. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Google billentyűzetét használom, a Gboardot, és abban be lehet több nyelvet is állítani.
2020. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Charmap-ra keress rá a Google Playen. Kikeresed, amik kellenek, elmented a kedvencekbe.
2020. jún. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!