Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Német prepaid kártyát Magyaror...

Német prepaid kártyát Magyarországon használva mennyibe kerül egy telefonhívás magyar számra?

Figyelt kérdés

Anyukámnak akarnék egy telefont adni, de gyakorlati okokból német kártyával használná.

Ezért érdekelne, mennyibe kerül neki egy-egy hívás.

(Magyar kártya nem jöhet szóba, ezt ne javasoljátok)

A segítö válaszokat elöre köszönöm.



2020. jún. 24. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
‘Oszt mégis milyen szolgáltató milyen csomagja?
2020. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak alkalomszerűen van Magyarországon, pontosan annyiba mintha Németországban tenné ugyan ezt. De amint 30 napnál többet, vagy átlagban többet tartózkodik Magyarországon mint Németországban, rámegy a roaming díj is.
2020. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2-es: és ez mit jelent a gyakorlatban, hívásonként mennyit kell összesen fizetnie?

Anyukám MO-on él, gyakorlatilag csak ott használná a telefont.

2020. jún. 24. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Talán megnézhetnéd a kiszemelt szolgáltatónál az erre vonatkozó szabályokat.

Egyébként miért kell a német kártya, ha mindig MO-n van?

2020. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Eddig EGY hasznos választ kaptam.


Azért kell német kártya, mert anyukám nem tudja aktualizálni a kártyát, ezért minden évben elveszti a számot és újat kell neki venni. A német kártyával ilyen gond nincs, amíg van rajta pénz, addig müködik.


Emellett tapasztalatokra vagyok kíváncsi, pl. amiket a 2-es válaszoló írt. A roaming az itteni infók szerint nincs, ezért kérdeztem rá MO-on.

2020. jún. 24. 18:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

“ mert anyukám nem tudja aktualizálni a kártyát, ezért minden évben elveszti a számot és újat kell neki venni. ”

Miért? Nem tud bepötyögni két számsort az automata hívásba? Vagy nem tud rátölteni egy ezrest?

2020. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"mert anyukám nem tudja aktualizálni a kártyát"


Te is tudod neki "aktualizálni" akkor is, ha éppen Németországban vagy

2020. jún. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, egyesek képtelenek megérteni a kérdést és arra válaszolni!


MÉG egyszer:

NEM, nem tud bepötyögni két számsort - csak telefonálni tud, sms-t írni nem.

NEM, Németországból nem tudom aktualizálni, mert az sms-t ö kapja a telefonra, csak nem tud vele semmit kezdeni.


SZóval, a kérdésem továbbra is az, milyen extra költségek vannak a mo-i (magyar számok hívása) telefonálások során, ha MO-on német feltöltös telefont használ.

2020. jún. 24. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Látszik az alma nem esett messze....


MILYEN SZOLGÁLTATÓ, MILYEN CSOMAGJÁRÓL BESZÉLÜNK????

2020. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyelöre semmilyenröl, infókat gyüjtök!
2020. jún. 24. 21:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!