Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 5 hard reset...

Xiaomi Redmi 5 hard reset után Mi Account jelszót nem tudom,emiatt nem tudok belépni,mi a teendő?Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma hard reseteltem a telom,egy tévedés következtében miutan egyik ismerosom kartyat cserelt csinalt egy felhasznalot,amit mi akkor nem vettünk komolyan,nem gondoltam hogy hard reset utan esetleg kerheti a jelszot.Miutan probaltam belepni nem engedte nyilvan,probaltam mar mindent,uj jelszot kerni mert irt egy telefonszamot,viszont arra egy masik Account is van csinalva,igy hiaba lepek be arra mas telefonrol,nem tudok dulore jutni.Mit tudok tenni?Egyszerűen sehogysem tudok belepni mindent probaltam.Valakinek valami ötlet/tanacs?

#elfelejtett #hard reset #xiaomiredmi5 #miaccount
2020. jún. 24. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az frp lock lényege, tudnod kell a felhasználót/jelszót, pamparampam. És miért ne tudnád vagy az ismerősőd miért ne tudná a létrehozott felhasználója adatait? Ügy lezárva.
2020. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hammerjoe1975 válasza:
Mondjuk előfordulhat az a helyzet, hogy tényleg nem tudja. Én pl elváltam a nejemtől, nálam hagyta a Redmi 5plus telefonját...Folytassam? Használjam papír nehezéknek?
2023. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!